دسترسی سریع

کفپوش کودک

کفپوش کودک :
دکوراسیون و نحوه ی چیدن اتاق کودک یکی از مهم ترین بخش های دکوراسیون داخلی است و از نظر کارشناسان اهمیت ویژه ای در رشد و سلامت فکری کودکان دارد.
روان شناسان اعتقاد دارند در دکوراسیون اتاق کودک از رنگ های بسیار روشن و آرام که به رنگ های پاستل معروف هستند باید استفاده کرد. این رنگ ها آرامش مورد نیاز کودک را و نیز آرامشی که مادر شب ها در اتاق کودک نیاز دارد فراهم می کند. رنگ های لیمویی ـ سفید ـ آبی روشن ـ صورتی روشن ـ سبز روشن ـ یاسی ـ نارنجی و گاهی قرمز در دکوراسیون اتاق کودک زیاد به کار می رود.
اگر دنبال کاغذ دیواری پسرانه هستید از رنگ های سبز روشن ـ سبز چمنی ـ آبی آسمانی ـ سفید ـ لیمویی و طوسی روشن استفاده کنید.
کودکان پارکت رنگی و جذاب را نسبت به طرح های معمولی ترجیح می دهند ، همان قدر که انتخاب رنگ های دیوارها مهم است. انتخاب هوشمندانه و با دقت رنگ پارکت برای اتاق کودک نیز سبب تحریک حواس کودک می شود.
انتخاب پارکت رنگی که با رنگ دیوار هماهنگی داشته باشد.
حس شادی و بازی های کودکانه را برای کودک به ارمغان می آورد.
رنگ های شاد و شفاف ، تخیل کودکانه را بر می انگیزد. و آنان را به آفرینش و خلاقیت تشویق می کند. هم چنین استفاده از کاغذ دیواری های روشن همراه با کاراکترهای کارتونی و مانند آن روی دیوارهای اتاق های کوچک می تواند فضای شاد و جذاب ایجاد کند.

 

درباره نویسنده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

Call Now Button09124092755