دکوراسیون مغازه در کرج

متفاوت باشید

برای طراحی دکوراسیون مغازه در کرج پای‌بند مد و استایل همگانی نباشید،تلاش کنید بین مغازه‌های اطراف دیده شوید. گاهی یک رویه و سبک خاص برای طراحی ویترین بین مغازه‌داران مد می‌شود و باعث می‌شود تقریبا تمامی مغازه‌های یک راسته از خیابان دکور و ویترینی مشابه داشته باشند و این اصلا خوب نیست علی‌الخصوص اگر شما دارای یک مغازه کوچک هستید و مطمئن باشید مغازه شما بین سایرن گم و حل می‌شود، پس منحصر به فرد باشید و توجه‌ها را به خود جلب کنید. اگر همه در طراحی ویترین‌شان از روبان استفاده می‌کنند شما از بادکنک استفاده کنید یا هر چیز متفاوت دیگری، که مغازه ی شمارا در بین سایر مغازه ها خاص می کند. این مسئله به ویژه در بین هم‌صنفانی که در یک محدوده فعالیت می‌کنند بسیار حائز اهمیت می باشد.

عامل تعیین کننده برای طراحی و دکوراسیون مغازه در کرج نوع حیطه کاری شماست. قطعا چیدمان یک رستوران با یک بوتیک کاملا متفاوت است. اصلی ترین بخش برای جلب مشتری دکوراسیون (دیزاین) داخلی مغازه است.

ایده پردازی در دکوراسیون مغازه در کرج

ایده دادن برای دکوراسیون در کرج مغازه چندان کار سختی نیست.لازمه ی آن داشتن ایده ی خلاق و تجاربی در این زمینه میباشد.که باعث خلق آثاری شود که باعث شگفتی همگان شود.

 

 دکوراسیون مغازه درکرج 

در تمامی اصناف و مشاغل برند سازی در فضای کسب و کار را میتوان تجربه کرد.در صورتی که برندی حقیقی وجود داشته باشد.در هر صنفی برندهایی وجود دارد که امکان اعطای نمایندگی آن وجود دارد. البته میتوان با کمی هزینه و زمان میتوان برندی نوین خلق کرد و آن برند را وارد بازار نمود.اما اگر نماینده فروش برندی ویژه هستید میبایست دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه را با توجه به ویژگی های آن برند انجام دهید.

از رنگ سازمانی و لوگوی آن برند هم نیز استفاده نمایید. همچنین در نظر داشته باشید برای دکوراسیون مغازه در کرج ، برند شما عامل شناساندن شما به مشتریان می باشد. بنابراین از شلوغ کاری در اجرای دکوراسیون بپرهیزید.

 

اجرای دکور مغازه و دکوراسیون مغازه در فضای مشتری

برای اینکه طراحی و اجرای  مغازه مورد تایید مشتریان گردد باید فضایی مختص آنها در نظر گرفته شود.به عنوان مثال برای مغازه هایی هم چون بوتیک (لباس فروشی)میبایست فضایی برای پرو لباس ها و بازدید آنها وجود داشته باشد.به همین دلیل اختصاص دادن فضا نسبت به حیطه کاری میباشد و در مشاغل گوناگون میباشد.

 

اجرای دکور مغازه، قفسه ها و دکور داخلی

برای قفسه کاری و ایجاد دکورهای دیواری نیاز به ذوق، سلیقه و تخصص است. خلاقیت در شکل و شمایل قفسه ها حرف اول را می زند. ممکن است شما بخواهید از قفسه های آماده و پیش ساخته استفاده کنید.

برای فروش بیشتر نیاز به دکور ویژه و خاص میباشد.دکور روی دیوار و ویترین بسیار مهم میباشد.چرا که در عین ساده بودن میتوان از طرح های نا منظم برای چیدمان قفسه ها استفاده کرد.

دکوراسیون مغازه در کرج

طراحی دکوراسیون مغازه و نور

برای مشاهده اجسام می بایست به آن نور تابیده شود در نتیجه نور باعث دیده شدن کلیه اجسام می گردد. به همین دلیل نور از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد.هم چنین با استفاده از طیف رنگ های گوناگون میتوان فضایی منحصر به فرد به وجود آورد که باعث جلب رضایت مشتری گردد.لذا با این وجود ارتباطی بین مشتری  و خریدار صورت میگیرد که باعث فروش بیشتر میگردد. که نور پردازی همانند بقیه کارها میبایست اصولی انجام گیرد.

2 نکته بسیار مهم در نورپردازی ساختمان وجود دارد:

محصولات میبایست (با توجه به اندازه و نوع آن) تعریف مشخصی داشته باشند. و نور پردازی به گونه ای انجام شود که مشتری به راحتی بتواند محصول را مشاهده نماید.

 

رنگ در دکوراسیون مغازه و اجرای دکور مغازه

رنگها نماد احساسات  اشخاص میباشند، و تاثیر آن مشهود و ملموس می باشد. رنگها به راحتی میتوانند روی عملکرد انسان، میزان خشم و هیاهوی آنها و حتی شادی و غم و… تاثیر داشته باشند.

در واقع مغازه شما محلی است که القا کننده تمامی حس ها می باشد که به واسطه آن میتوانید محصولات خود را عرضه کنید. ودر واقع اگر همه چیز با یکدیگر در هماهنگی و تعادل باشند موجب میشود که مشتری از شما خرید کند.

اصولا مردم علاقه مند به خرید از فروشگاه هایی هستند که از دکور زیبایی تری برخوردار باشد.واین در همه شغل ها وجود دارد .شناخت ترکیب رنگها نیازمند سطح علم و آگاهی کافی میباشد.

فرمینه

شرکت فُرمینه از سال 1386 با افتخار قدم در عرصه ی صنعت ساختمان و معماری داخلی نهاده است. فعالیت این شرکت در زمینه ی طراحی ،نظارت و اجرای دکوراسیون داخلی محیط های مسکونی ، اداری ، تجاری ، فروشگاهی نمایشگاهی و غرفه آرایی می باشد . این شرکت مفتخر است با خدمات منحصر به فرد در راستای تامین نیاز های مشتریان خود با شعار “از ایده تا اجراء” در این صنعت فعالیت نماید . ما آمده ایم تا هر آنچه در این سال ها و این صنعت آموخته و اندوخته ایم به مشتریان خود ارائه دهیم.

 

دکوراسیون مغازه در کرج